Vremenska napoved - Spinnerin
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 38% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,2 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,98 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,93 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 2 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,85 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,06 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,79 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,49 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,26 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,41 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,75 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 2,23 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 2,23 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,73 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 2,07 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 2,12 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 2,26 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 2,89 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,89 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 2,21 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,44 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,73 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,39 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,42 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za 1725 metrov visok vrh Spinnerin.