Vremenska napoved - Speiker - Cima di Croda Rossa
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,55 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 1,2 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,4 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 1,73 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 1,57 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 0,87 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 83% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,79 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 1,57 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,26 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 2,26 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 2,2 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 1,42 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 1,18 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 1,18 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 1,09 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,7 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,52 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0,38 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0,18 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0,07 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0,03 |
| 93% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0,09 |
| 69% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,09 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,09 |
| 98% |
|
Vremenska napoved za 3062 metrov visok vrh Speiker - Cima di Croda Rossa.