Vremenska napoved - Smarano
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,46 |
| 65% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 2,2 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 1,37 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,7 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,38 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,17 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,12 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 11% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 9% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0,11 |
| 62% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,11 |
| 74% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,07 |
| 65% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 62% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 27% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,12 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,12 |
| 90% |
|
Vremenska napoved za vas Smarano.