Vremenska napoved - Šijavec
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,65 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,78 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,79 |
| 81% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,79 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,48 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,98 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,89 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 3,88 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 2,9 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,09 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 1,79 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 1,99 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 1,99 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,79 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,89 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,4 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,19 |
| 93% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,2 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,59 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za 804 metrov visok vrh Šijavec.