Vremenska napoved - Serravalle all'Adige
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 21 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 23% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 32 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 35 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 35 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 6% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 22 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 9% |
|
| 5h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 8h |
 |
| 32 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 34 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 35 °C |
| 0,3 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 35 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0,02 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 21 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 34% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 8h |
 |
| 32 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 33 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 34 °C |
| 0,29 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 32 °C |
| 1,49 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0,12 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0,02 |
| 48% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 28% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0,02 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 11h |
 |
| 30 °C |
| 0,07 |
| 28% |
|
| 14h |
 |
| 30 °C |
| 0,07 |
| 75% |
|
| 17h |
 |
| 27 °C |
| 0,05 |
| 84% |
|
| 20h |
 |
| 23 °C |
| 0,27 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0,27 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,25 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 8h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 11h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 14h |
 |
| 28 °C |
| 0,01 |
| 57% |
|
| 17h |
 |
| 26 °C |
| 0,04 |
| 78% |
|
| 20h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 14% |
|
Vremenska napoved za vas Serravalle all'Adige.