|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 22 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,48 |
| 97% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0,05 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 3,41 |
| 93% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Padavine (mm/h): | 3,61 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 3,61 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 3,44 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,82 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,71 |
| 83% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,02 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0,74 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 1,15 |
| 82% |
|
Vremenska napoved za mesto Senj.