Vremenska napoved - Selovec
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 66% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 8% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 98% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 2,58 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 1,9 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,4 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,1 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 1,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 1,6 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 2,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 4,86 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 2,19 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,29 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 2,29 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 2,19 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,9 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,9 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,17 |
| 92% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,32 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,4 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,5 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za 1265 metrov visok vrh Selovec.