Vremenska napoved - Segno
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,06 |
| 30% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 72% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,63 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 1,13 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,35 |
| 92% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 35% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 3,23 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 1,71 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,71 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,21 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,01 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 77% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 34% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,03 |
| 26% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,03 |
| 66% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,01 |
| 72% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 48% |
|
Vremenska napoved za vas Segno.