Vremenska napoved - Seewalchen am Attersee
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,84 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,71 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,81 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,92 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,36 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 1,75 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,72 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,94 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,93 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 1,72 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,4 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,04 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,71 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0,03 |
| 88% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 90% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,07 |
| Oblačnost: | 92% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,07 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,14 |
| 93% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,17 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0,17 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0,08 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,2 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,2 |
| 92% |
|
Vremenska napoved za vas Seewalchen am Attersee.