Vremenska napoved - Schweißgut Hütte
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,09 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,65 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,65 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,77 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,18 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,04 |
| 84% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 54% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 42% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,58 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,58 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,31 |
| 88% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 51% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,05 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,05 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,33 |
| 96% |
|
Vremenska napoved za kočo Schweißgut Hütte.