Vremenska napoved - Schwarzenegg
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,95 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,42 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,62 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,07 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,02 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 1,65 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,67 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,12 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,32 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 2,07 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,9 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,75 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,35 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,05 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,05 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,05 |
| 93% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 50% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 63% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,05 |
| 70% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,07 |
| 90% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,12 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,13 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,22 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,22 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,22 |
| 89% |
|
Vremenska napoved za 1598 metrov visok vrh Schwarzenegg.