Vremenska napoved - Schwarzenberg
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 32% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,29 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 1 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,28 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 1,87 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,68 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,08 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,66 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,33 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,28 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 1,59 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,86 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 2,45 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 2,45 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,74 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,86 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 2,16 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 2,39 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 2,69 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,69 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 1,98 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 1,25 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,61 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,45 |
| 98% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,45 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,4 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za 1334 metrov visok vrh Schwarzenberg.