Vremenska napoved - Schroffkappen
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,8 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,73 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 1,48 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,85 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,99 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,44 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,9 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,11 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,18 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,95 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,43 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,36 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,07 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,05 |
| 82% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,05 |
| 84% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 35% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 46% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,05 |
| 61% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,08 |
| 83% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,08 |
| 92% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,09 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,16 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,16 |
| 77% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,2 |
| 80% |
|
Vremenska napoved za 1572 metrov visok vrh Schroffkappen.