Vremenska napoved - Schoberspitze
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 46% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 47% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 45% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,34 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,34 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,08 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,04 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 42% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,25 |
| 64% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,32 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,32 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,56 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,08 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,03 |
| 87% |
|
Vremenska napoved za 2423 metrov visok vrh Schoberspitze.