Vremenska napoved - Schoberknopf
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 74% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,21 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 89% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,73 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 2,21 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,72 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,34 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,36 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,21 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,02 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,02 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,46 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,91 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,91 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,73 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,54 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,25 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,36 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,36 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,26 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,15 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,35 |
| 97% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,35 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za 2205 metrov visok vrh Schoberknopf.