Vremenska napoved - Scheiben
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 19% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 57% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 56% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 57% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 8h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0,02 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 29 °C |
| 0,12 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0,12 |
| 93% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,05 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0,12 |
| 92% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,12 |
| Oblačnost: | 56% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0,25 |
| 62% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,87 |
| 89% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,87 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,66 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,1 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,1 |
| 81% |
|
Vremenska napoved za vas Scheiben.