Vremenska napoved - Schafspitze
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,59 |
| Oblačnost: | 84% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 1,29 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0,88 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,89 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0,26 |
| 81% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0,6 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0,38 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,5 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0,53 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0,09 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 0,07 |
| 59% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 52% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 53% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 37% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0,09 |
| 78% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0,12 |
| 90% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,12 |
| 87% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,07 |
| 74% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,19 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,19 |
| 97% |
|
Vremenska napoved za 2760 metrov visok vrh Schafspitze.