Vremenska napoved - Savigno
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 67% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,87 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,25 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,41 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 5% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 1% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,12 |
| 25% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,12 |
| 76% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,03 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,03 |
| 66% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 15% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 9% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,09 |
| 55% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,29 |
| 82% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,29 |
| 75% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,1 |
| 38% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 49% |
|
Vremenska napoved za vas Savigno.