Vremenska napoved - Saulakopf
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 59% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 1,14 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 1,07 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,41 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 1,27 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,04 |
| 72% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 52% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 53% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 28% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,34 |
| 63% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,17 |
| 94% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,17 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,17 |
| 97% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,17 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,01 |
| 67% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 43% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,05 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,03 |
| 92% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,31 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,31 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za 2517 metrov visok vrh Saulakopf.