Vremenska napoved - Sasso Largo
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 84% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,95 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 29% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 2,29 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 1,8 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,8 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,4 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,39 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 59% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,19 |
| 74% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,19 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,09 |
| 65% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 78% |
|
Vremenska napoved za 2551 metrov visok vrh Sasso Largo.