Vremenska napoved - Sant'Antonino
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 81% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,23 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 1,06 |
| 67% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,19 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,56 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,58 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,16 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,66 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,66 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 11% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 11% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0,03 |
| 17% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0,16 |
| 48% |
|
| 11h |
 |
| 27 °C |
| 0,16 |
| 86% |
|
| 14h |
 |
| 26 °C |
| 0,03 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 11% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 9% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 11h |
 |
| 27 °C |
| 0,03 |
| 65% |
|
| 14h |
 |
| 28 °C |
| 0,07 |
| 70% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0,09 |
| 35% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 58% |
|
Vremenska napoved za vas Sant'Antonino.