Vremenska napoved - Sant'Alberto
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 8% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,02 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,71 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,46 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,07 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,76 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 35% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 16% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 47% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 22% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,06 |
| 26% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,06 |
| 57% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,04 |
| 52% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 65% |
|
Vremenska napoved za vas Sant'Alberto.