Vremenska napoved - Sant'Agostino
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 82% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,49 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,28 |
| 24% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,05 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,32 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,85 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 1,4 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 45% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 31% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 36% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 29% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 53% |
|
Vremenska napoved za vas Sant'Agostino.