Vremenska napoved - Sant'Agata Casale
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 78% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,55 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,25 |
| 38% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,17 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,52 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,15 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 1,42 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 49% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 35% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,02 |
| 73% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,02 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 27% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 28% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 57% |
|
Vremenska napoved za vas Sant'Agata Casale.