Vremenska napoved - Sant' Antonio
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 32% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 46% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,05 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,21 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,39 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,08 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 92% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,06 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,65 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,92 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,92 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,58 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,2 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,71 |
| 81% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,76 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,76 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0,29 |
| 93% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,29 |
| 94% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,15 |
| 75% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,12 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,1 |
| 64% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,07 |
| 83% |
|
Vremenska napoved za kočo Sant' Antonio.