Vremenska napoved - Sankt Peter-Freienstein
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 47% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,19 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 84% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,03 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 2,83 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,89 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,54 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,21 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,09 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 1,85 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,85 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,36 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,36 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,27 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 1,03 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0,56 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,33 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,38 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,43 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,43 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,21 |
| 98% |
|
Vremenska napoved za vas Sankt Peter-Freienstein.