Vremenska napoved - San Zeno di Montagna
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,13 |
| 27% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,35 |
| Oblačnost: | 72% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,03 |
| 70% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 3,41 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 54% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 56% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,28 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 1,9 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 2,76 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,98 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 1,15 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 1,15 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,53 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,36 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,06 |
| 94% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 49% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 66% |
|
Vremenska napoved za vas San Zeno di Montagna.