Vremenska napoved - San Vendemiano
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 14% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 64% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 21 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,87 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 1,36 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 1,63 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 6,29 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 6,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 5,69 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 3,41 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 70% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,11 |
| Oblačnost: | 67% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0,38 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0,59 |
| 94% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,63 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,63 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0,19 |
| 93% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0,14 |
| 77% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0,03 |
| 70% |
|
Vremenska napoved za vas San Vendemiano.