Vremenska napoved - San Rocco
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 78% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,58 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,28 |
| 53% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,98 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,61 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,34 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 1,54 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 55% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 36% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,04 |
| 74% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,04 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 27% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 26% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 61% |
|
Vremenska napoved za vas San Rocco.