Vremenska napoved - San Pietro
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,07 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,08 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,1 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,57 |
| 77% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,83 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,45 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 1,21 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 50% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 19% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 42% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 31% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,03 |
| 43% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,07 |
| 61% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,07 |
| 69% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 74% |
|
Vremenska napoved za vas San Pietro.