Vremenska napoved - San Giovanni di Livenza
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 15% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 59% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,24 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 1,44 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,02 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0,24 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 2,04 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 5,99 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 6,1 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 6,1 |
| 96% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 3,74 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 71% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 61% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0,32 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0,39 |
| 86% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,47 |
| 83% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,47 |
| 85% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,25 |
| 92% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0,25 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0,03 |
| 70% |
|
Vremenska napoved za vas San Giovanni di Livenza.