Vremenska napoved - San Giorgio in Bosco
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 38% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 78% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 2,49 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,43 |
| 77% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,07 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 1,37 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1,35 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,92 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,18 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 81% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,5 |
| 77% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,5 |
| 92% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,14 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 86% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 70% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 90% |
|
Vremenska napoved za vas San Giorgio in Bosco.