Vremenska napoved - San Bartolomeo
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 7% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 32% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,1 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,59 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,19 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,08 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,95 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,75 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,75 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,48 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,48 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,68 |
| 62% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 71% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 61% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,01 |
| 46% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,2 |
| 65% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,22 |
| 63% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,22 |
| 86% |
|
Vremenska napoved za vas San Bartolomeo.