Vremenska napoved - Salgareda
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 2,71 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1,12 |
| 83% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,1 |
| Oblačnost: | 53% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,81 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,41 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 64% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 50% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 56% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 62% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,08 |
| 67% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0,08 |
| 61% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 64% |
|
Vremenska napoved za vas Salgareda.