Vremenska napoved - Rötenspitz - Punta Rossa
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,09 |
| Oblačnost: | 72% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,1 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 1,63 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 1,2 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,16 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 1 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,59 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,23 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,09 |
| 56% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,09 |
| 67% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 57% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 86% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 78% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 55% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 34% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,04 |
| 54% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,04 |
| 76% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,04 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,19 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,19 |
| 94% |
|
Vremenska napoved za 2878 metrov visok vrh Rötenspitz - Punta Rossa.