Vremenska napoved - Rosenkogel
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 18% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,13 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 84% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 2,05 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 2,18 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,13 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,85 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,21 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,21 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 2,46 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 2,46 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 2,41 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 1,83 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 1,83 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,78 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 1,55 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,98 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,65 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,72 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,91 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,91 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,58 |
| 98% |
|
Vremenska napoved za 1397 metrov visok vrh Rosenkogel.