Vremenska napoved - Roncocesi
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 77% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,63 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,67 |
| 57% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,12 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,31 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,87 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,71 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,6 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,94 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 42% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 27% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,02 |
| 17% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,08 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,08 |
| 83% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,07 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 19% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0,02 |
| 28% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0,04 |
| 34% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0,05 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 72% |
|
Vremenska napoved za vas Roncocesi.