Vremenska napoved - Roncà
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 30% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 41% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 28% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 8h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,4 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,26 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 89% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 83% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,28 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 2,61 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 2,61 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 1,03 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1 |
| 75% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,11 |
| 69% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,08 |
| 70% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,06 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,06 |
| 74% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,13 |
| 65% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,13 |
| 66% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,09 |
| 69% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,13 |
| 86% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,01 |
| 51% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 65% |
|
Vremenska napoved za vas Roncà.