|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 19% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 71% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 68% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 2,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 90% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,99 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 3,9 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 3,9 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 3,19 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 3,19 |
| 90% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,3 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,1 |
| 71% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 76% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,09 |
| 45% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,09 |
| 46% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,09 |
| 57% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 89% |
|
Vremenska napoved za vas Rio.