Vremenska napoved - Rijeka
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 23 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0,6 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,57 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0,05 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0,2 |
| 78% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,25 |
| 82% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,25 |
| 61% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,06 |
| 62% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0,15 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0,45 |
| 88% |
|
Vremenska napoved za mesto Rijeka.