Vremenska napoved - Rifugio Scoiattolo
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 58% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,2 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,43 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,53 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,82 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,7 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,37 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 42% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,02 |
| 15% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,14 |
| 58% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,14 |
| 83% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,05 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 56% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 37% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,03 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,03 |
| 86% |
|
Vremenska napoved za kočo Rifugio Scoiattolo.