Vremenska napoved - Rifugio Piani del Cristo
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 10% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 25% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 85% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 70% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,36 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,04 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,24 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,54 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,54 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,1 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,1 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,98 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,98 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,4 |
| 91% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,1 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,08 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 1,16 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 1,16 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,97 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,04 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,15 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,23 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za kočo Rifugio Piani del Cristo.