Vremenska napoved - Redenzicco
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 2% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 76% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,26 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,63 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 2,39 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 3,26 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 3,26 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 2,99 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 2,99 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,66 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,96 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0,96 |
| 93% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,19 |
| 85% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,8 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,36 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 1,73 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 1,73 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za vas Redenzicco.