Vremenska napoved - Rauscedo / Rossêt
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,24 |
| Oblačnost: | 82% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,36 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 1,82 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 1,19 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,85 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,88 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,09 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,65 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,71 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 72% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 38% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,04 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0,08 |
| 54% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,44 |
| 45% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,44 |
| 57% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,04 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,27 |
| 69% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,27 |
| Oblačnost: | 65% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,28 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,44 |
| 43% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,44 |
| 55% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,14 |
| 37% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 33% |
|
Vremenska napoved za vas Rauscedo / Rossêt.