Vremenska napoved - Quinzano
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 66% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,31 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 2,91 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 77% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,82 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,51 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 57% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 41% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,06 |
| 25% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,06 |
| 53% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,02 |
| 48% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 58% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 60% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,06 |
| 45% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,06 |
| 71% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,06 |
| 59% |
|
Vremenska napoved za vas Quinzano.