Vremenska napoved - Punta Pali
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 18% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,03 |
| 78% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,05 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 3,16 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 77% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 1,79 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,79 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 1,55 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,55 |
| 71% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,05 |
| 35% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,05 |
| 30% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 28% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 67% |
|
Vremenska napoved za vas Punta Pali.