Vremenska napoved - Punta Giovanni Paolo II
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0,15 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -10 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0,51 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -12 °C |
| 0,35 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,14 |
| Oblačnost: | 69% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0,47 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -12 °C |
| 1,08 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,55 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0,14 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -13 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -12 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -12 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 23h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 36% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 27% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 0,02 |
| 25% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0,25 |
| 72% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0,25 |
| 85% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 0,08 |
| 81% |
|
| 20h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 62% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 44% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,05 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0,05 |
| 86% |
|
Vremenska napoved za 3307 metrov visok vrh Punta Giovanni Paolo II.