Vremenska napoved - Punta di mezzodì
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 4,88 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 49% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,09 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,99 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,28 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,33 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,16 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 37% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 30% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,14 |
| 23% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,14 |
| 57% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,04 |
| 48% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 57% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 53% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,03 |
| 38% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,03 |
| 63% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,03 |
| 63% |
|
Vremenska napoved za 1858 metrov visok vrh Punta di mezzodì.