Vremenska napoved - Pozzonovo
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 33% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 78% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,02 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,85 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 3,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 83% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 1,67 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 3,05 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 3,05 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 2,67 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 2,67 |
| 84% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,17 |
| 69% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,12 |
| 60% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 64% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,02 |
| 65% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,02 |
| 52% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,02 |
| 51% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 90% |
|
Vremenska napoved za vas Pozzonovo.