Vremenska napoved - Porze / Cima Palombino
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 26% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 35% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 85% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 84% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,44 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,05 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,11 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,94 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,94 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,25 |
| 94% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 85% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,22 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,77 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,77 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,74 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,74 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,53 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za 2600 metrov visok vrh Porze / Cima Palombino.